Demolice mostů

Demolice mostů

Online poptávkaDemolice mostů provádíme hydraulickými kladivy a hydraulickými nůžkami nebo v kombinaci s využitím naší jeřábové techniky.

Objednejte si demolice mostů u ověřeného dodavatele demoličních prací. S demolicemi mostů máme bohaté zkušenosti a disponujeme veškerou specializovanou technikou, která je k této činnosti zapotřebí. Demolice mostů provádíme buďto klasickou metodou – s pomocí hydraulických kladiv a hydraulických nůžek, nebo v kombinaci se snášením jednotlivých nosníků konstrukce mostu, prováděném s pomocí vlastní jeřábové techniky.

Přesný postup demolice s Vámi přirozeně zkonzultujeme a provedeme ji na základě naší dohody. Přitom se s Vámi podělíme o nasbírané zkušenosti a možná řešení, takže se seznámíte se všemi přínosy zvolené metody.

Veškeré materiály vzniklé při demolici mostu pečlivě třídíme a na vlastních linkách recyklujeme pro další použití. Provádíme demolice mostů železných, železobetonových i mostů ze smíšených materiálů. Vsaďte na profesionální, dokonale technologicky vybavenou společnost, která Vám zaručí maximální rychlost a bezpečnost, při minimalizaci dopadů demolice na životní prostředí. Pro demolice mostů kontaktujte APB – Plzeň právě nyní.

Hledáte něco jiného?

Rádi Vám poradíme.

Napište nám s čím si nevíte rady.

Kontaktní formulář