Přehled naší techniky

Přehled naší techniky

 

Podívejte se, jakou techniku využíváme pro naše služby. V našem rozsáhlém vozovém parku najdete moderní techniku různých druhů a typů pro různé typy činností.

Pro zemní práce využíváme pásová a kolová rypadla od nejmenších 1,43 t, až po stroj o hmotnosti 76,2t s objemem lžíce 4,75 m3. Stejně tak dozery, pásové a kolové nakladače všech velikostí a půdní frézy. Pro převozy zeminy jsou Vám k dispozici, mimo sklápěcích automobilů, také dempry. Pro maximální přesnost práce využívá naše technika laserovou nivelaci a GPS navigaci.

Pro demoliční práce různých typů konstrukcí využíváme demoliční techniku, která je přizpůsobena pro práce v náročném provozu. Na demoliční techniku jsou kladeny daleko větší nároky na odolnost a opotřebení, než na ostatní stavební stroje. Pro dosažení maximální životnosti jednotlivých součástí demoličních strojů využíváme vlastní servisní středisko.

Disponujeme širokým vozovým parkem autojeřábů s nosností až 600t. Všechny autojeřáby jsou ve vynikajícím technickém stavu a podléhají pravidelné technické kontrole. Vozový park navíc často obnovujeme, takže si vždy můžete být jistí tím, že Vaše zakázka bude realizována nejmodernější technikou.

Pro dopravu a přepravu nákladů disponujeme mnoha typy vozidel. Naše nákladní doprava Vám pomůže přemístit zeminu, suť, štěrk, asfalt, písek a další materiály. Nadměrná doprava je Vám k dispozici pro přepravu strojů, objemných nádrží, konstrukcí atp. K tomuto účelu pro Vás máme připraveno několik typů podvalníků, díky kterým vždy snadno a bezpečně přepravíme Váš náklad.

Seznamte se s naší technikou: