Referent analytik PHM

Referent analytik PHM

pracovní pozice:  Referent analytik PHM
pracoviště:  Losiná
vzdělání:  SŠ
praxe:  minim. 1 rok praxe v oboru
další odbornost:  program K2, webdispečink 
jazyky:  
řidičský průkaz:   B
nástupní termín:  dle domluvy
nabízíme zaměstnání v ryze české firmě, penzijní připojištění, odborné zaškolení, možnost zvyšování kvalifikace, pravidelný výplatní termín, věrnostní a bonusové odměny, odměny za zprostředkování nového zaměstnance, nekuřácké pracoviště 
požadujeme

vlastní dopravu do sídla firmy, časovou flexibilitu, zodpovědnost, praxe v oboru výhodou, analytické myšlení, samostatnost a aktivní přístup

 

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám profesní životopis prostřednictvím níže uvedeného formuláře. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do naší firmy, dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů. Tento souhlas je udělován na dobu 1 roku. Máte právo jej před uplynutím této doby odvolat. Odvolání je možné provést písemně doručením prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu personalista@apb-plzen.cz nebo zaslat písemně na adresu sídla firmy.

Odpovědět na tuto nabídku

Referent analytik PHMProhlašuji, že souhlasím s tím, aby níže uvedený subjekt:
APB - PLZEŇ a.s.
IČ: 27066410
Zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl B, vložka 1091.
S místem podnikání č.p. 303, 332 04 Losiná
Zpracovával mé osobní údaje poskytované mu z mé strany a uvedené na této listině či v jejich přílohách pro účely nejvhodnějšího uchazeče o zaměstnání na pozici uvedenou v záhlaví této listiny.
Souhlas se zpracování osobních údajů k účelu výše uvedenému je udělován na dobu 1 roku.

Červeně označené položky jsou nezbytné pro správné a rychlé zpracování uchazečů!
APB Plzeň prohlašuje, že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovány pouze pro účely výběrového řízení.