Autojeřábník

Autojeřábník

pracovní pozice:

Autojeřábník

odbornost: profesní průkaz, vazačský a jeřábnický průkaz
řidičský průkaz:  ŘP sk. C+E
praxe min. 1rok
nástupní termín: dle dohody
nabízíme

Odborné zaškolení na moderních autojeřábech zn. TEREX DEMAG, penzijní připojištění,firemní oblečení, pravidelný výplatní termín ,omezené možnosti ubytování v Praze.

 pro vážné zájemce bez praxe zajistíme odborný kurz včetně zácviku.

požadujeme

Vlastní dopravu do sídla firmy, psychotesty, kartu řidiče, samostatnost a spolehlivost, zákaznicky orientované chování a vystupování

Ochotu pracovat v rámci celé ČR

Časovou flexibilitu

 

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám profesní životopis prostřednictvím níže uvedeného formuláře. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do naší firmy, dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů. Tento souhlas je udělován na dobu 1 roku. Máte právo jej před uplynutím této doby odvolat. Odvolání je možné provést písemně doručením prostřednictvím e-mailu zaslaného na e-mailovou adresu personalista@apb-plzen.cz nebo zaslat písemně na adresu sídla firmy.

Odpovědět na tuto nabídku

AutojeřábníkProhlašuji, že souhlasím s tím, aby níže uvedený subjekt:
APB - PLZEŇ a.s.
IČ: 27066410
Zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl B, vložka 1091.
S místem podnikání č.p. 303, 332 04 Losiná
Zpracovával mé osobní údaje poskytované mu z mé strany a uvedené na této listině či v jejich přílohách pro účely nejvhodnějšího uchazeče o zaměstnání na pozici uvedenou v záhlaví této listiny.
Souhlas se zpracování osobních údajů k účelu výše uvedenému je udělován na dobu 1 roku.

Červeně označené položky jsou nezbytné pro správné a rychlé zpracování uchazečů!
APB Plzeň prohlašuje, že všechny Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovány pouze pro účely výběrového řízení.